Magazin

13

Nis
2018

Düğününden 5 Gün Sonra Hastaneye Kaldırıldı.

Yazan :admin/ 60 0
GeceTürk

Ekranların taze gelini Simge Fıstıkoğlu, düğününden sadece 5 gün sonra hastaneye kaldırıldı . Durumunu Instagram hesabından Fıstıkoğlu, “Üç gün raporluyum” notunu düştü.

GeceTürk


Geçtiğimiz ay nişanlandığı Emir Tavukçuoğlu ile Shangri-La Bosphorus’da düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine giren Simge Fıstıkoğlu, düğünden 5 gün sonra apar topar hastaneye kaldırıldı.
Ünlü spiker, evlilik fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram’dan “Her şey seni bekliyor, her şey gelmeni, içeri girmeni, senin elinin değmesini, gözünün dokunmasını ve her şey tekrarlıyor, seni nice sevdiğimi. Bir ömür bırakmasın ellerimiz birbirini, sen hep benim yanımda, kalbimde ol ve ben hep en çok seni sevip en çok sana güveneyim” notuyla paylaşmıştı.

Ekranların taze gelinini ‘sinsi bakteri’ çarptı. Düğününden sadece 5 gün sonra hastaneye kaldırılan başarılı spiker, durumunu Instagram hesabından duyurdu. Instagram’ın hikaye kısmına, hastane odasında çekilmiş bir fotoğrafı koyan Simge Fıstıkoğlu, şu notu paylaştı: “Evlilik hazırlıklarının yorgunluğu sanıyordum meğer sinsi bi bakteriymiş, 3 gün raporluyum. Haliyle gece bülteninde görüşemeyeceğiz.”

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.