19

Eki
2017

Didem Soydan, klip güzeli oldu.

Yazan :admin/ 190 0
GeceTürk

Güzel manken Didem Soydan, klip güzeli oldu. Vodafone FreeZone‘un oyunsever gençler için hazırladığı klip, internette yayınlanmaya başladı. Klipte ‘VadiBenim’ şarkısını rapçi Yener Çevik seslendirirken Soydan da oyun karakteri olarak klipte rol alıyor.

GeceTürk

Vodafone FreeZone’un oyun sevenler için hazırladığı rap klibi videosu, YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanmaya başladı. Video da “VadiBenim” şarkısını rap şarkıcısı Yener Çevik seslendirirken, güzel manken Didem Soydan da videoda bir oyun karakteri olarak görünüyor.

18 Ekim 2017 – Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone, Türkiye’nin en büyük espor takımlarından BAUSuperMassive eSports ile yaptığı iş ortaklığı kapsamında, oyunsever gençlere yönelik eğlenceli bir rap klibi videosu hazırladı.

YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanmaya başlayan videoda, rap şarkıcısı Yener Çevik, espor dünyasından kavramların bolca kullanıldığı “VadiBenim” şarkısını seslendiriyor. Bir internet kafede oyun oynayan çocukların görüntüsüyle başlayan videonun takip eden karelerinde BAUSuperMassive takımının oyuncuları görülüyor. Ünlü model Didem Soydan da videoda bir oyun karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.