Magazin

07

Mar
2018

Derdi Olan Mahkemeye Başvursun…

Yazan :admin/ 69 0
GeceTürk

11 yıllık eşi televizyoncu Murat Saygı’dan önceki gün boşanan Gül Gölge, evliliğini Kerem-Elif Gönlüm çiftinin bitirdiği iddialarına ilk kez yanıt verdi.

GeceTürk


Boşanmaya rağmen parmağından alyansını çıkarmadığı görülen Gölge, “Biz çok güzel başlamıştık, bitişimiz de çok uygun oldu. Gayet dostça, birbirimizi severek bitirdik. Çıkarmak için acelem yok. Tabii ki çıkartacağım ama şimdi değil. Saygıdan dolayı biraz daha parmağımda kalmasını istiyorum” ifadesini kullandı. Gölge, “Evliliğinizi Kerem-Elif Gönlüm çifti ile yaşadığınız sorunlar mı bitirdi?” sorusunu ise şöyle yanıtladı:

“O İKİ ismin bizim ilişkimizde ve bizim hayatımızda hiçbir etkisi olamaz. O iki şahıs hayatımızda yapış yapış, kene gibi oldular. Onlar hakkında hiç konuşmadım, kendi kafalarında hikayeler geliştirdiler. Zaten mahkemeliğiz. İsimlerini bile dile getirmiyorum. Yıllardır bunların PR’ı yapılıyor. 4 senedir aynı şeyleri konuşuyorlar. Bizim hayatımızda etki edecek kimlikte isimler değiller. Varsa benle bir dertleri gider mahkemeye başvururlar!”

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.