Magazin

12

Eyl
2018

Demet Akalın, Formaliteden mi Boşandı İddialarına Yanıt Verdi

Yazan :admin/ 27 0
GeceTürk

Demet Akalın 6,5 yıldır evli olduğu Okan Kurt‘tan 10 dakikada boşanırken ‘Formaliteden Boşandılar’ iddialarına sosyal medya hesabı Twitter cevap verdi. Akalın, “Kızımın odasını bile almayı düşündüler! Ne diyeyim. Pes..” sözleriyle boşanma nedenini biraz olsun belli etti.

GeceTürk


Okan Kurt’un ortak olduğu şirketinin borçları sebebiyle ünlü çiftin villasına dün haciz geldi ve evdeki eşyalar götürüldü. Haciz konusunda, Okan Kurt’un villasındaki bir odanın ofis olarak kullandığı iddia ediliyor. Bu olaydan sonra ünlü çift 10 dakikada boşandı. Bu boşanma sosyal medyada birçok kişi tarafından ‘formaliteden boşanıyorlar’ iddiasını ortaya attı. “Kızımın odasını bile almayı düşündüler” diyen Akalın boşanma nedenini de açıklamış oldu.

DEMET AKALIN CEVAP VERDİ

Ata Benli’nin “Demet Akalın formaliteden boşanıyor diyenler için öyle bir durum artık yok. Araç, tapu, banka hesapları kimin üzerine ise haciz o kişiye gider. Eşinin borcundan dolayı kişinin kendine ait olan mal varlığına kanun gereği el konulamıyor” tweet’ine Akalın cevap yazdı.

Bugünden itibaren eski eşi durumunda olan Okan Kurt, bu tweet için ne açıklama yapacak ???

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.