Magazin

26

Kas
2017

”Corner Pub” yazımız…

Yazan :admin/ 309 0
GeceTürk

Bu yazım da Anadolu yakası Kartal Corner Pub tan bahsedeceğim size…

GeceTürk

Önceki yazılarımda hep Avrupa yakasın’daki mekanlar’dan bahsettim. Bildiğiniz gibi Anadolu yakasında’da GeceTürk olarak aktifiz gidebildiğimiz her yeri kaleme alabildiğimiz, her mekanı sizler için araştırarak iyisiyle kötüsüyle sizlere anlatıyoruz…

 

Kartal sahil ve Kartal Merkez arasında kalan 100 kişi kapasiteli Corner Pub yazlık ve kışlık olarak iki bölümden oluşuyor. İçerisi bistro tarzında salaş dekore edilmiş. Anadolu yakasında akla gelen mekanlardan birisi Corner Pub eğlenmeyi sevenler için çarşamba akşamları karaoke, her cuma canlı müzik ve her cumartesi akşamı dj performansı ile hizmet veriyor. Mekan aynı zamanda maç severlere digitürk paketi ile maç yayınıda yapıyor. Corner, dünya mutfağı ve zengin menü çeşidi ile Anadolu Yakasının iddialı mekanlarından birisi….

Corner güvenlikliğinizi de düşünmüş siz mekanda oturup eğlenirken herşeyinizi emanet ettiğiniz 2 tane güvenlikçi güvenliğiniz için hizmet veriyor. Kısacası rahatınız ve güvenliğiniz için herşey düşünülmüş Anadolu Yakasında eğlenmek için Corner’ı tercih edebilirsiniz..

Gece’niz bizli olsun

GeceTurk.com / Selen Aydın

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.