Magazin

31

Ağu
2018

Çağla Şıkel’in Transparan Kıyafeti Düğüne Damga Vurdu

Yazan :admin/ 73 0
GeceTürk

Güzel şarkıcı Bengü‘nün son zamanların en çok konuşulan düğününe, manken arkadaşı Çağla Şıkel transparan beyaz kıyafeti ve pembe renkli saçlarıyla damga vurdu.39 yaşındaki şarkıcı Bengü, 1,5 senedir aşk yaşadığı nişanlısı Selim Selimoğlu ile geçen akşam Raffles Otel‘de dünya evine girdi. 600 kişilik düğüne birbirinden ünlü isimler katıldı. Düğüne katılan ünlü isimlerin şıklık yarışına girdiği geceye Çağla Şıkel, giydiği elbise ile gecenin en göz alıcı kadını oldu.

GeceTürk

“FİZİĞİ DİKKATLERİ TOPLADI”

Çağla Şıkel, şarkıcı Bengü’nün çok konuşulan düğününde podyuma gelmiş gibiydi. Güzel manken, beyaz transparan bir elbisesi ve önünü pembeye boyattığı saçlarıyla mitolojik tek boynuzlu at ‘unicorn’a benzetildi. Şıkel, güzelliği ve fiziği ile de gecenin en dikkat çeken ismi olmayı başardı.

“ONUN DA EBESİ OLACAĞIM”

Düğüne kıyafetiyle damgasını vuran Şıkel, eğlence sonrası arkadaşı Bengü için “Harika bir duygu gerçekten. Kınadan beridir uykularımız kaçıyor heyecandan. Bengü huzurlu bir birliktelik yaşıyor gerçekten. Bugün düğün sonrası gerçekten güzel haberler bekliyoruz. Onun da ebesi olacağım. Artık alıştım” dedi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.