Magazin

26

Oca
2018

Beyaz Show Bugün Yayında Neden Yok

Yazan :admin/ 83 0
GeceTürk

Ekranların fenomen programı Beyaz Show 26 Ocak tarihinde yayınlanacak mı? Cuma geceleri yayınlanan ve uzun yıllardır ekrana gelen Beyaz Show bugün ekrana gelmeyecek. Bir hafta yayınlanıp bir hafta yayınlanmayan Beyaz Show, yayından mı kaldırılıyor?
Beyazıt Öztürk tarafından yıllardır devam eden Beyaz Show bugün ekrana gelmeyecek. Geçen hafta yayınlanan Beyaz Show’un yerine bugün yerli dizi yayınlanacak.

GeceTürk

Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Beyaz Show bu hafta yok mu sorusu artmaya başladı. Her hafta yeni konukları ağırlayan Beyaz Show bu hafta yok. Beyaz Show’un yayınlanmama nedeni ise henüz bilinmiyor.
Bir hafta yayınlanan bir hafta yayınlanmayan Beyaz Show’un final yapacağı iddia ediliyor. 22 yıldır yayın hayatına devam eden Beyaz Show ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok.

Geçen Haftaki Konukları:

Türk rock müziğinin aykırı sesi Pamela Spence, “Ölümlü Dünya” filminin başrol oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak ve yeni single çalışmasıyla fenomen mandalinacı Veysel Mutlu konuk oldu.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.