Genel

30

Ağu
2018

Bengü ve Selim Selimoğlu’nun Düğün Detayları.

Yazan :admin/ 25 0
GeceTürk

Güzel popçu Bengü, geçtiğimiz akşam armatör nişanlısı Selim Selimoğlu ile Raffles İstanbul’da düğün yaparak dünya evine girdi. Gelin ve damada, en mutlu günlerinde ünlü dostları eşlik etti.

GeceTürk


Takvim’in haberine göre; Ünlü şarkıcı Bengü, 1.5 senedir birlikte olduğu armatör sevgilisi Selim Selimoğlu’yla dün akşam Raffles Otel’de görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Ünlü çiftin nikah şahitliğini Revna Demirören, Kenan Doğulu, Tahir Kıran, Eda Güzelcik ve Beliz Şen üstlendi. Düğüne yaklaşık 600 kişi katıldı. İkiliyi mutlu gecelerinde Revna Demirören ve kızı Yelde Demirören, Serdar Ortaç-Chloe Loughnan, Ziynet Sali, Çağla Şıkel, Murat Yıldırım-İmane Elbani, Kenan Doğulu-Beren Saat, Esra Erol-Ali Özbir gibi ünlü dostları yalnız bırakmadı.
Ünlü çift, düğün öncesinde ise kural bozmadı. Selimoğlu, şarkıcıyı davul zurnayla evinden çıkardı. Acarkent‘teki evin bahçesinde karşılıklı oynayan ikilinin mutluluğu yüzlerinden okundu.

NOTUMUZ: Bengü hanım ve Selim Selimoğlu’nun gözlerinden okunan mutluluk tüm sanatçılara örnek olmasını diliyoruz. Bir ömür boyu sevgi dolu günlerinizi sitemizde yayınlamak dileğiyle. İnşallah sıra çocuk haberinizi yapmakta 🙂 geceturk.com ekibi…

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.