Error522Ray ID: 508e69e7e949cb6a • 2019-08-19 19:08:31 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

Bekârlığa Veda Mekânları

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Bekârlığa Veda Mekânları son yılların en trend eğlencelerinin düzenlendiği mekanlar olarak dikkat çekiyor. Evlilik öncesi yakın arkadaş grubuyla yapılan bekârlığa veda eğlenceleri, günümüzde kadın-erkek farkı gözetilmeksizin hem gelin hem damat tarafından ayrı ayrı yapılabiliyor. Bu tür mekânlar hakkında gelen yoğun talepler üzerine veda partisi organizasyonlarını kusursuz yapan mekânlar hakkında kısa bilgiler derleyerek, veda partisi için mekân arayan tüm çiftlere alternatifler sunuyoruz.

Kallavi Fasıl: Etiler Aytar Caddesinde bulunan mekân, bekârlığa veda partisi düzenlemek isteyenler tarafından en çok tercih edilen yerler arasında. Gerek eğlencenin doruklarda yaşanmasına imkân sağlayan kaliteli müzikleri, gerekse yeme içme konseptinin mükemmel lezzetlerle hazırlanıyor olması mekânın tercih sebepleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Zarifi Restaurant Meyhane: Çukurlu Çeşme Sokak Sıraselviler Beyoğlu adresinde faaliyet gösteren mekân, bekârlığın son gününü meyhane ortamında kutlamayı tercih edenler tarafından tercih ediliyor. Doyasıya eğlence vadeden mekânda, enfes içki mezeleri ve eğlencenin tavan yapacağı müzik programlarıyla doyasıya eğlenecek, uzun yıllar hafızanızdan silinmeyecek hatıralar edineceksiniz. Fasıl şarkılarına eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşamak ve dostlarınızın hafızasında yıllarca yer edinmek için zarifi iyi bir tercih olarak değerlendirilmelidir.

In The Van: Odakule debulunan mekân, hem kadın hem de erkeklerin bekârlığa veda partileri için biçilmiş kaftan. Eğlencenin dibine vurup, dostlarınızı en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız mutlaka gidip görmenizi tavsiye edebileceğimiz mekânlar arasında yer alıyor. Mekânda eğlenmeye karar vermeniz halinde, mükemmel ışıklandırması ve profesyonel ses düzeniyle eğlencenizin dozunu katlayacak, en iyi dostlarınıza olağanüstü bir eğlence gecesi yaşatacaksınız.

Nomads Restaurant İstanbul: Bekârlığa veda partisinde eğlence sınırlarını zorlamak isteyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için seçtiğiniz mekân Nomads ise sorun yok. Arap müziklerini ve kültürünü yaşatan mekân’da oryantal müziğin doyumsuz ritimleriyle gecenizi sonsuza kadar unutulmayacak mükemmel bir anıya dönüştürebilirsiniz. Ortaköy Mahallesi Muallim Naci Caddesinde bulunan mekân İstanbul’un Beşiktaş semtindeki en nadide mekânlar arasında yer alıyor. Nomads Restaurant İstanbul’u tercih etmeniz halinde, İçkinizi mükemmel lezzette hazırlanan mezeler eşliğinde içecek, dostlarınızla son bekârlık gününüzde doyasıya eğlenme imkânı bulacaksınız.

En güzel eğlence geceniz’i organize etmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Rezervasyon telefonundan bilgi alabilirsiniz Gsm: 0541 299 29 10.

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */