Gece Hayatı

10

Eyl
2017

Bahçeşehir Eğlence Mekanları. ..

Yazan :admin/ 493 0

İstanbul Bahçeşehir bölgesinde çok fazla eğlence mekanı ne yazıkki bulunmuyor. Bahçeşehir gölet’e yakın tek canlı müzik mekanı AsSolist Bahçeşehir Kulüb haftanın 3 günü birbirinden ünlü sanatçılarla hizmet veriyor. Sanatçıların konser’inde en sevilen arabesk şarkılar sizleri bekliyor.

GeceTürk

Mekanın fiyatları’da oldukça uygun ve kaliteli hizmet verirken Bahçeşehir civarında Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Florya, Bahçelievler civarından gelen birçok müşterisi var.
Gazino konseptini modernize ederek eğlence anlayışına yeni bir yorum getiren “As Solist Bahçeşehir” eğlence severlerin geçmişe duyduğu özleme son vererek İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiriyor.

 

AsSolist Bahçeşehir kapılarını gece 00:00’da açıyor ve 04:00’e kadar açık. Eğlence mekanında masa ve localar oldukça rahat olup, servis edilen mezeler içecekler en kaliteli bir şekilde geliyor.
İhtiyacınız olan şey; sadece lezzetli mezelerle donatılmış bir sofra değil, dostlarınızla derin bir muhabbet ve ruhunuza değen şarkılar ise As Solist Bahçeşehir sizi bekliyor.

Adres : Bahçeşehir Gölet park yaşam merkezi Prestige Avm yanı

Telefon : 0541 299 29 10

 

AsSolist Bahçeşehir, Assolist Bar, Bahçeşehir Mekanlar, İstanbul Canlı Müzik, İstanbul Gece Hayatı, Sahne, Arabesk, Mekan, Rezervasyon, Telefon, Murat Kurşun, Berdan Mardini,

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.