Gece Türk
Popüler Mekanlar

Azeri Şarkıcı Ece Seçkin’e İftira Davası Açıcak.

,Ece Seçkin ‘Follow Me’ isimli şarkısının Azeri sarkıcı Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek izinsiz olarak yayınlandığını iddia etmişti. Aslan’dan Seçkin’e cevap gecikmedi: “Suç duyurusunda bulunacağım!”


Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde ‘Follow Me’ şarkısının Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek kullanıldığı iddia etmiş, “Ama bu yaptığınız resmen emeğe saygısızlık. Şarkının sahibinden izin almadan bir de başkasının şarkısı gibi yayınlayıp klip çekmişsiniz” demişti. Dava açacağını da söyleyen şarkıcıya Afaq Aslan’dan cevap geldi. Azeri şarkıcı “Hakkımdaki suçlamalar tamamen iftiradır. Okuduğum şarkının Ece Seçkin’in şarkısı ile alakası yoktur. Avukatım aracılığıyla kendisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ece Seçkin’in benim üzerimden kendi reklamını yapmak amacıyla tarafıma asılsız iftiralarda bulunup hakaret etmesi kabul edilecek bir durum değildir” açıklamasını yaptı.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.