Gece Türk
Below header

Arda Turan’ın Taşıdığı Silahın Suikast Silahı Olduğu Ortaya Çıktı

Above single post content

Futbolcu Arda Turan‘ın hastanede olan Berkay Şahin’in yanına giderken aldığı silah ‘suikast silahı’ olarak bilinen Glock marka olduğu ortaya çıktı.


Magazin gündemine bomba gibi düşen Arda Turan – Berkay olayında yeni detaylar ortaya çıktı. Olayın yaşandığı gece Berkay’ın tedavi altına alındığı hastaneye silahla gittiği belirlenen Turan’a ‘Ateşli Silahlar Kanunu’na muhalefet’ suçundan cezai işlem uygulandığı, silahının da kamuoyunda ‘hayalet silah’ ve ‘ suikast silahı’ olarak bilinen Glock marka olduğu öğrenildi.

ARDA’NIN SİLAHI KRİMİNAL İNCELEMEYE GÖNDERİLDİ

Arda Turan’ın Taşıdığı Silahın Suikast Silahı olduğu ortaya çıktı ve ruhsatsız olduğu belirlenen silahın kamuoyunda ‘hayalet silah’ olarak bilinen ‘Glock’ marka olduğu öğrenildi. Silah kriminal incelemeye gönderildi.

Arda Turan’ın Taşıdığı Silahın Suikast Silahı Olduğu Ortaya Çıktı ve İnceleniyor

Geçtiğimiz gece Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ndeki ifadesinde Arda Turan, “Ben Burak Yılmaz’la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem. Ayrıca eşi ‘Arda tuvalete giderken bana dokundu’ demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim.” dedi.

Hastanede gerçekleşen olay hakkında ise “Ben peşinden hastaneye gittim. Berkay’a, eşine hiçbir şey söylemediğimi söyleyip, ‘Buna nasıl inanırsın’ dedim. Hatta, o da bana ‘Kaptan ben sana inanıyorum’ dedi. Belimde olan tabancayı çıkardım orada bulunan masaya koydum, ‘İnanmıyorsan beni vur’ dedim. Burnu kırık olduğu için ona, ‘Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada, ben senden şikayetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap” dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı” dediği öğrenildi.

Below single post content

Yorum Ekle

Above footer