Gece Türk
Below header

Arda Turan Tüm Türkiye’den Özür Dileyecek

Above single post content

Geçtiğimiz gece sabah saatlerinde Emirgan’da bulunan “Gizli Kalsın” isimli mekan da kavga eden Arda Turan, kulüp’te Berkay‘ın burnunu kırmıştı. Ardından şarkıcının tedavi gördüğü hastanede silahla ateş eden Arda Turan’la ilgili flaş gelişme… Arda Turan, Başakşehir Kulübü’nün organize ederek düzenleyeceği basın toplantısında tüm Türkiye’den özür dileyecek.

BASININ KARŞISINA GEÇECEK

Şarkıcı Berkay’la yaşadığı kavga sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan milli futbolcu Arda Turan’ın önümüzdeki günlerde basının karşısına geçeceği söyleniyor.

Birkaç gün önce şarkıcı Berkay’la bir mekanda kavga eden milli futbolcu Arda Turan, sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Bugün, Başakşehir U-21 takımıyla yapılan antrenman maçında sahaya çıkan Arda Turan’ın mücadele sonrası takım arkadaşlarından helallik istediği ifade edildi.

TÜRKİYE’DEN ÖZÜR DİLEYECEK

Arda Turan’ın Başakşehir antrenmanında helallik istediği ancak kabul edilmediği öğrenildi. Arda’ya büyük bir para cezası verileceği ve Başakşehir’in organize edeceği bir basın toplantısında Arda Turan’ın tüm Türkiye’den özür dileyeceği belirtildi.

Below single post content

Yorum Ekle

Above footer