Error522Ray ID: 508e1df27964cb66 • 2019-08-19 18:16:40 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

Alişan ”Yolda görsem selam vermem”

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda motosikletiyle tur atarken magazincilere görüntülendi. Şarkıcı eski dost ve ortakları Mahsun Kırmızgül ile Özcan Deniz hakkında birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Mahsun Kırmızıgül’ü kast ederek, “Yolda görsem selam vermem.” dedi.

Mahsun Kırmızıgül, Alişan ve Özcan Deniz 90’lı yıllarda fırtına estiriyordu. Üç kafadarın arasından su bile sızmıyordu.

Ancak zamanla ayrılmaz üçlünün yolları da ayrıldı. Mahsun Kırmızıgül şarkıcılığın yanında yönetmenlik de yapmaya başladı. Özcan Deniz de hem dizi sektörüne hem de film sektörüne yöneldi.

Alişan da bir dönem Cennet Mahallesi adlı dizide Çağla Şıkel ile birlikte başrol oynadı. İkili daha sonra birlikte program da yapmaya başlayınca sunuculuğa da adım atmış oldu.

Özcan Deniz’in evlilik kararı için şunları söyledi:

Özcan düğün yapar ve beni de davet ederse kesin giderim. Onunla sorunum yok. Ama diğeriyle (Mahsun Kırmızıgül) 10 yıldır görüşmüyorum. Yolda karşılaşsak selam bile vermem, o kişi ile tüm irtibatımı bitirdim.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */