Magazin

16

Eyl
2018

Adnan Oktar Kediciklerinden İlk Tahliye Edilen Ayça Pars, Sessizliğini Bozdu

Yazan :admin/ 3 0
GeceTürk

Adnan Oktar örgütüne yönelik başlatılan soruşturmada kediciklerden itirafçı olarak ilk tahliye edilen Ayça Pars, “Aileme zarar verirler diye örgütten ayrılamadım” diye konuştu.

GeceTürk


Adnan Oktar operasyonununda başlatılan soruşturma kapsamında ifadeler alınmaya devam edilirken, örgüte düzenlenen operasyonla tutuklanan Ayça Pars, polise 8 günde 120 sayfalık ifade verdikten sonra tahliye edildi. Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuşan Pars, ailsine zarar vereceklerinden korktuğu için örgütten ayrılmadığını söyledi.

“ZARAR VERİRLER DİYE KORKTUM”

Tahliye edildikten sonra Habertürk’e konuşan Ayça Pars, “29 yıldır Adnan Oktar grubunda yer aldım. İlk başta gerçekleri görmemiştim. Sonradan gerçekleri görmeye başladım. Sapkınlıklar, Müslümanlık adı altında sahtekarlıkların farkına vardım. Daha önce ayrılmak istiyordum. Ama aileme zarar verirler diye ayrılmadım” dedi.


Oktar grubunda önemli görevler aldığını ifade eden Pars, ‘Şimdi daha rahat ve güvenli ayrılabildim örgütten. Bildiklerimi polise anlattım. 8 gün emniyette polise ifade verdim. Çok şey anlattım. Soruşturmanın gizliliği var. Şu an için çok şey konuşamam’ dedi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.