Xlarge Club

Meşkhane

04 Haziran 2017 Pazar, 00:30

Meşkhane Etiler program, menüleri ve sizlere verdiği değer ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kendi alanında ilklere imza atarak, güncel programları ile popülerliğini her geçen gün yükseltmeye devam ediyor,  harika bir ev sahipliğinin baş mimarı olan Doğan Güneş‘in yarattığı Meşkhane Etiler sizlerin en keyifli saatlerinize sihirli değnek değdirerek, eğlence anlayışınıza yeni bir soluk getiriyor.  Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi eğlence için kapılarını açıyor….

Eğlence dolu saaatlerin geçmesini istemeyeceksiniz.

İçkinizi yudumlarken, sizlere sunulan kusursuz hizmet ve ambiyansın yarattığı olumlu enerjiyle MEŞKHANE vazgeçilmez adresiniz olacaktır.

Müziğin en dolu renkleriyle buluşarak, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, son derece huzurlu bir ortamda damak tadınıza uygun mezeler ve yudumladığınız içkinizle sevdiğiniz sanatçı Doğan Güneş‘in şarkılarına eşlik etmenin haklı rahatlığını yaşayacaksınız. Arınacak, stresten uzaklaşacak, tüm günün yoğunluğunu bir kenarda bırakmayı kendinizde hak göreceksiniz. Meşkhane ile doludizgin eğlencenin tam da ortasında olacaksınız. Fasıl dinlemeyi seven herkesin buluşma noktası olmaya devam eden Meşkhane, içinize işleyecek müziklerin tınısıyla ruhunuzun engin denizlere açıldığını hissedeceksiniz. Meşkhane Meyhane Etiler ile eğlencenin adresini bularak, zamansız ve mekansız eğlence anlayışını tarihe gömeceksiniz. Artık mekanların sunduğu hizmet, duruş, atmosfer, müzik ve verdiği enerji de siz değerli müşterilerin eğlence anlayışını direk olarak etkilemektedir.

Ruhunuz ve bedeninizin ortak bir dilekte bulunduğu tek adres olması asla tesadüf değildir. Meşkhane Etiler sayesinde program akışını öğrenecek, kendiniz için felekten bir gün çalmanın özelliğini ve güzelliğini sonuna kadar yaşayacaksınız. Meşkhane kaliteden ödün vermeyen eğlence anlayışıyla, her gün dopdolu saatler yaşamaya ve sunmaya devam ediyor. GeceTurk.com / Okday Kaçan

Detaylı bilgi ve rezervasyon için arayınız: 0541 299 29 10

MEŞKHANE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

 

meskhane-etiler-meyhane-dogan-gunes_12

Doğan Güneş – Etiler – Etiler Meyhane – İstanbul Canlı Müzik – İstanbul Gece Hayatı – İstanbul Meyhaneler – Meşkhane – Okday Kaçan – Sahne

Yorum

  1. Atila kapukaya

    18 Ekim 2016 at 21:09

    Bence de kusursuz bir eylence mekanı doğan güneş ve saz ekipi olmak üzere ve çalışan perşenolu 10 numara iyki varşınız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanözporno izle - rokettube