Error522Ray ID: 509e9cd8cb82da1e • 2019-08-21 18:19:30 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

İstanbul Canlı Müzik

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Tüm günün yorgunluğunu ve stresini atmak için, İstanbul da canlı müzik yapan mekanlarda soluk almak isterseniz, sizler için doğru adresleri burada paylaşmaya devam ediyoruz. İş ve sosyal hayatın kaygılı yoğunluğundan uzaklaşmak, endişesiz mekanların her köşesinde enerjinizi maksimum seviyeye çıkarmak için kendinize izin verin. Zamansız ve mekansız değil, nasıl ve ne derece eğlenmeniz gerektiğine karar vererek adım atmalısınız. İster romantik bir geceye imza atabilir, ister eğlencenin doruklarında zirveye uzanabilirsiniz. Romantik şarkılarla ruhunuzu arındırabilir veya sınırsız eğlence için doğru tercihler yapmanıza rehberlik ediyoruz.

CANLI MÜZİK VE EĞLENCE

Jolly Joker Vadi İstanbul her salı Hakan Altun’la romantik saatlere doğru yolculuğa adım atmanızı sağlıyor. Jolly Joker sahnesinde yine tanınmış ünlü isimlerle tüm negatif enerjinizi geride bırakıyorsunuz. Jolly Joker Maslak Bar sizler için her hafta çarşamba kendine has müzik tarzıyla Yıldız Tilbe ile müzik ziyafeti yaşatacak. Mecideyeköy Şahane Club sizler için canlı müziğin doyumsuz lezzetini yaşatmaya devam ediyor. Hafta sonuna özel Romantik müziğin taçsız prensi Cengiz İmren, sevenlerin kulağına aşk nameleri sunuyor. Canlı müzik ve eğlence deyince akla ilk gelen isimlerden olan Murat Kurşun her çarşamba gecesi Şahane Bar’da size rengarenk bir eğlence yelpazesinin içine davet ediyor. İstanbul Cahide Müzikhol’de Rubato, Linet, Serkan Kaya ve Fatih Ürek rüzgarı her hafta sizler için esmeye devam ediyor. İstanbul Canlı Müzik haftanın her  gecesi No More Karaköy Club Bar canlı müzik ziyafetin de muhteşem bir geceye imza atıyor. Pazartesi / Perşembe gecesi Boygar, Salı Aslı Demirer, Çarşamba Bora Uzer, Cuma Murat Tokuz ve Tal Barahya, Cumartesi Gökhan Karabıyık ve Ali Yılmaz son olarak Pazar geceleri ise Uğur Can Kaya sizlerle. Detaylı bilgi ve rezervasyon için arayınız 0541 299 29 10.

İSTANBUL EĞLENCE HAYATI

İstanbul gece hayatının bilinen ve kulaklarınızın pasını güçlü sesiyle silen Cefi sahnesine davetlisiniz. Eğlence hayatına yeni bir ses ve soluk getiren ünlü isim, keyiflerinizi ve enerji ivmenizi yükseltmeye hazırlanıyor. Süreyya Teras’ta kendinizi eğlencenin, müziğin ve ruhunuzun derinliklerine yönelmeye hazır hale getirmelisiniz. Şovları ve sahnesiyle izleyenleri kendine hayran bırakan, müdavimlerinin vazgeçilmezi olan Cefi sahnesine sizlerde davetlisiniz. Sahnesinde ünlü isimleri ağırlayan mekanlar, sizler için yeni ufuklara yelken açıyor. Kendinizi dinlendirmek, yenilemek ve arındırmak için kiminle eğlenmek istediğinize karar vermenize yardımcı oluyoruz. Sevdiklerinizle unutulmaz bir geceye imza atmak, özel akşamlarınızı taçlandırmak ve ünlü isimlerle hafta sonlarınızı özel kılmak için takipte kalmanız yeterli olacaktır. Mekanlar da yerinizi ayırtmak için 0541 299 29 10 nolu telefondan rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */