Xlarge Club

Hakkımızda

24 Ağustos 2013 Cumartesi, 23:18

2009 yılından bu yana internet yayıncılığına başlayan sitemiz GeceTurk.Com Türkiye gece hayatını tanıtan ve Ankara, İstanbul, Bodrum, Antalya, İzmir, Bursa, Çeşme ve Kıbrıs gibi tatil bölgeleri başta olmak üzere ülkemizdeki tüm şehirlerin eğlence sektörüne ait haberleri sizlere sunmaktadır. Sitemiz gece hayatına dair haberlerin yanı sıra Türkiye’nin gündemine damgasını vuran güncel haberler, en çok ses getiren manşetler, moda, müzik, sinema ve magazin alanında da dünyaya ve medyaya ışık tutuyor. Sanata, siyasete, spora, müziğe, iş dünyasına, ekonomiye, sinemaya ve televizyon dünyasına ait en yeni haberleri güçlü yayıncılık anlayışımızla sizlere ulaştırmaktayız. Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki restoranlar, kulüp, bar ve konser salonları gibi eğlence sektörünün nabzını sizlerle paylaşarak gece hayatına dair en güncel bilgileri sizlere sunmaktayız.

GeceTurk.Com tek bir çatı altında internet üzerinden sitemize ulaşan kullanıcılara binlerce mekan hakkında bilgi sunarken kullanıcılarının bu mekanlar hakkında değerlendirmelerine ve yorumlarına da olanak sağlıyor. Türkiye’nin tüm gece mekanları, djler, sanatçıların konser tarihleri ve mekanlar hakkındaki bilgilere sitemizden kolayca ulaşabilen kullanıcılar güncel organizasyonlar hakkında da bilgi sahibi oluyor. Kim nerede sahne alıyor, haftanın en çok tercih edilen mekanı hangisi, magazin dünyasında neler oluyor? gibi birçok sorunun cevabını sizler için oluşturduğumuz güncel ve kaliteli haber platformumuzda bulmanız oldukça kolay. Ayrıca sitemizden vizyondaki filmler, fragmanlar ve en çok ilgi gören sinema filmleri hakkındaki haberleri de tarafsızca kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Mekan haberleri, magazin haberleri, moda dünyasına dair haberler ve sinema sektörünü yakından takip etmek isteyenler için oluşturduğumuz GeceTurk.Com sitemiz sizler için sektörle yakından ilgili editör kadromuzla da fark yaratıyor. Türkiye’nin gündemine oturan haberleri anında sizlerle paylaşan editörlerimiz tarafsız yayıncılık anlayışı ve kalitesi ile sizlere en doğru bilgilere ulaşmanızı sağlıyor. ”Gecenin nabzı burada” sloganıyla çıktığımız yolda gece hayatının, kulüp ve barların güncel haberlerini sizinle paylaşan ekibimiz sayesinde bulunduğunuz şehrin ünlü mekanları ve konseptleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknolojinin ve internetin hızla ilerlediği günümüzde magazin dünyasını ve ünlülere dair haberleri anında öğrenmek için sitemizi yakından takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin gece hayatı burada…

GeceTurk.com Kurucusu – Okday KAÇAN

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanözporno izle - rokettube