Xlarge Club

Deniz Akkaya, Eğlencenin Dozunu Artırdı.

17 Temmuz 2017 Pazartesi, 13:54

Tekstilci sosyetik işadamı Gökmen Şeynova‘yla 2 aydır gözlerden uzak bir aşk yaşayan Deniz Akkaya, Yunanistan‘da eğlence ağırlıklı tatilleri tavan yaptı. Tatil için Bodrum veya Çeşme yerine her fırsatta soluğu Yunanistan’ın çılgın partileriyle ünlü adası Mikonos‘ta alan Akkaya, geçtiğimiz gün de sevgilisiyle Komşu’da aşka geldi. Aslışah Alkoçlar ve aşk yaşadığı iddia edilen Kasım Garipoğlu da bu çılgın ikiliye eşlik etti. Scorpios’ta sabahın ilk ışıklarına dek doyasıya eğlenen Akkaya, adeta kendinden geçti.

Alkolün su gibi aktığı eğlencede ünlü sunucu, sevgilisiyle çılgınca dans etti. Ayakta durmakta zorlanan Deniz Akkaya, dans ederken bir anda Gökmen Şeynova’nın dudaklarına yapıştı. Mekanın bir köşesinde kafasını aşkının göğsüne dayayıp otururken dans etmeye devam eden Akkaya’nın bu çılgın dansları ise arkadaşı Kasım Garipoğlu’nun hikayesinde paylaştığı videoyla ortaya çıktı.

40 yaşındaki eski mankenin Mikonos’taki kaçamak gecesi sosyal medyada yankı uyandırdı. Eski aşkı Efe Önbilgin’den bir kızı olan Akkaya’nın takipçileri “Sevgilisiyle rahatça eğlenmek isteyen Akkaya, Türk gazetecilerden kaçarken arkadaşının kurbanı oldu”, “Bir kız annesine böyle görüntüler vermesini hiç yakıştıramadım” şeklinde yorumlar yaparak sunucuya eleştiri oklarını yöneltti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanözporno izle - rokettube