Xlarge Club

Ceo İstanbul

12 Temmuz 2017 Çarşamba, 16:56

İstanbul gece hayatına hızlı bir giriş yapan Ceo İstanbul Club, kısa sürede eğlence severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Haftanın 4 günü kapılarını açan mekan’da salı, çarşamba-pazar rnb, cuma ve cumartesi dj performansları var.

İstanbul’un tüm renkleri,derinliklere saklanmış gizemi,eşsiz asaleti,akşamların şımartan keyfi ve uzun gecelerin bitmeyen coşkusu , CEO CLUB İSTANBUL’DA

365 gün boyunca İstanbul’a yepyeni bir çerçeveden keyifle bakmanızı sağlayan CEO CLUB İSTANBUL, sürprizleri ve sezon yenilikleri ile eğlence hayatına taze bir soluk getirmeye devam ediyor.

Ceo Kulüb’ün işletme ekibi ise İstanbul gece hayatının son dönemlerin parlayan yıldızı Mustafa Yavuz ve çılgın ekibi bulunmakta.

Açıldığı günden bu yana, gece hayatına kazandırdığı yenilikler ve restoranında sunduğu eşsiz lezzetleri ile İstanbul’un sene boyunca, hem kış sezonunda, hem de yaz sezonunda, hizmet veren CEO CLUB İSTANBUL, şehrin yoğunluğundan uzak, yeşilin huzur veren manzarasıyla yeni sezonda da sürprizlerine devam ediyor.

Haftanın 4 günü hizmet veren CEO CLUB İSTANBUL, sunduğu lezzetleri, renkliliği ve sigara içilebilir yeni dekoru ile sizin ikinci adresiniz olmaya devam edecek.
Yaşamın tüm renklerini farklı ve yepyeni bir çerçevenin içinde sunan CEO CLUB İSTANBUL sizleri büyüsü ve ışıltısı ile baştan çıkmaya, sınırsız coşkusuna dâhil olmaya davet ediyor.

Doğum günlerinizi en değerli arkadaş ve dostlarınız ile birlikte kutlayarak unutulmayacak bir gece için CEO CLUB İSTANBUL olarak sizlere kolaylık sağlıyoruz.

 

CEO İSTANBUL CLUB FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ>>>
ceo-istanbul

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanözporno izle - rokettube