Xlarge Club

Bülent Özdemir ve Hande, Her Cuma Sakız Bodrum Sahnesinde. ..

06 Temmuz 2017 Perşembe, 19:26

“Özlenen gazino kültürünü geri getirme” hedefiyle hizmet vermeye başlayan “Harbiye Sahne” Türk popunu sevdiren, ünlü şarkıcıların dillerden düşmeyen parçalarına imza atan bir besteci Bülent Özdemir ve Hande Dönmez’in konseri her cuma akşamı kış sezonunda İstanbul Harbiye Sahne‘den sonra yaz aylarında ise Bodrum Sakız Bar‘da sizleri bekliyor…

“Bestelerini milyonlarca kişi dinliyor, ama çoğu onu, işin mutfağında olduğu için tanımıyor. Türk popunu sevdiren, ünlü şarkıcıların dillerden düşmeyen parçalarına imza atan besteci, bir gitar virtüözü” olarak tanımlanan Bülent Özdemir, programı için detaylı bilgi ve rezervasyon için arayınız..

Tarih: Her çarşamba, cuma ve cumartesi.

Mekan: Sakız Bodrum

Ücret: Kategoriye göre değişiyor

Rezervasyon Çağrı Merkezi: 0541 299 29 10

Adres: Turgutreis caddesi Külcü Sokak No:10 Bodrum
Rezervasyon & Telefon: 0541 299 29 10

Bodrum’un en yeni eğlence mekânı ‘Sakız’ Bodrum 19 Mayıs akşamı kapılarını aralayarak görkemli bir açılışla yaz sezonuna “Merhaba” dedi.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bülent Özdemir ve Hande yaz sezonunun ilk gecesinde yoğun ilgiden dolayı çok heyecanlı olduklarını söylerken Bodrum halkının kendisine gösterdiği ilgiden memnun olan Bülent Özdemir ile Hande “Bir yıldır Bodrum’u özlemişim kendimi burada bir başka hissediyorum ve Bodrum aşığıyım” dedi.

Mekan sahipliğini Serkan Keser’in yaptığı ‘Bodrum Sakız’ haftanın yedi günü hizmete girdi.

Sakız Bodrum, Bodrum Gece Hayatı, Bodrum Canlı Müzik, Bodrum Barlar Sokağı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanözporno izle - rokettube